
Ook de FNV is akkoord gegaan met de CAO die Hibin sloot met vakbonden De Unie en CNV.
FNV meldt op de eigen website dat de beslissende ledenstemming spannend was. Net iets meer dan de helft van de stemmende leden was voor.
FNV: "Vanaf half december konden leden van de FNV stemmen: ben je voor of tegen het eindbod van werkgever Hibin? Na verlenging van de stemmingsperiode heeft nog eens circa 6 % van onze leden een stem uitgebracht. Het resultaat: 52% heeft vóór de herziene versie van het eindbod van de werkgevers gestemd, 48% tegen. Een kleine meerderheid accepteert dus het eindbod van de werkgever. Op basis van deze uitslag zal de FNV de cao Hibin ondertekenen."
We maken onze artikelen met veel aandacht. Zie je toch ergens iets dat niet klopt? Meld het dan via redactie@mixpress.nl
Er zijn nog geen reacties.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.


Hoogstraat 110
Postbus 11
5258 ZG Berlicum
Telefoon: +31 (0) 73 503 43 47
E-mail: redactie@mixpress.nl