4Plus Kees Machielse MIXpro 2024_DSC_2956.jpeg

4Plus groeide ondanks minder vestigingen

Inkoopcombinatie 4Plus Bouwmaterialen boekte 12% omzetgroei en bereikte € 340 miljoen. Het aantal aangesloten vestigingen daalde licht van 86 naar 83.

Kees Machielse van 4Plus Bouwmaterialen kijkt tevreden terug op 2025. De inkoopcombinatie realiseerde een omzetgroei van 12%, waarmee de totale bruto-omzet uitkwam op € 340 miljoen. Dit betekent een stijging ten opzichte van de € 300 miljoen die in 2024 werd behaald.

"Desondanks gaat het ons voor de wind", zegt Machielse over de prestaties van 4Plus. "De bruto-omzet van 4Plus over 2025 steeg met 12%. Opnieuw een mooie plus na een groei van 13% in 2024."

Dik tevreden met veerkracht

De groei is opmerkelijk omdat het aantal aangesloten vestigingen licht daalde. Waar 4Plus een jaar geleden nog 86 vestigingen telde, zijn dat er nu 83. Van deze vestigingen opereren er 34 onder de vlag van Bouwpartner, een daling ten opzichte van de 38 vestigingen in 2024.

Machielse toont zich "dik tevreden" met de behaalde resultaten. De consistente groei - 13% in 2024 gevolgd door 12% in 2025 - onderstreept de veerkracht van de inkoopcombinatie in een uitdagende markt.

Dit is een fragment uit een MIXpro-interview met Kees Machielse van 4Plus Bouwmaterialen.

We maken onze artikelen met veel aandacht. Zie je toch ergens iets dat niet klopt? Meld het dan via redactie@mixpress.nl

Deel dit bericht

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Plaats een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

Word abonnee

  • Ontvang het vakblad MIXpro
  • Ontvang onze email-nieuwsbrief
  • Toegang tot alle MIXpro-content
  • Geef 3 collega's een login cadeau
  • Inclusief marktdata en details van groothandels
  • Reageren op artikelen
  • Een openbaar persoonlijk profiel
  • Je persoonlijke nieuwsoverzicht in MijnMIXpro
Word abonnee