
BMN investeert niet alleen in stenen, maar vooral in mensen. In alle vestigingen werkt de bouwmaterialenhandel aan de opbouw van sterke teams die de basis moeten vormen voor verdere groei.
"In al onze vestigingen zijn we trouwens lekker aan het bouwen aan de teams. We creëren graag powerteams van binnen- en buitendienst met daaromheen de juiste vestigingsmanagers en regiomanagers. Dát is ons spel," legt BMN-directeur Jan Willem Dockheer uit.
Deze focus op teambuilding past bij de overtuiging van de directeur dat tevreden medewerkers de sleutel zijn tot succes. "Ik geloof echt heel erg in het blij maken van medewerkers met een "goede tent"," benadrukt hij. Door te investeren in zowel de fysieke werkplek als in de samenstelling van teams, wil BMN een aantrekkelijke werkgever zijn.
De strategie gaat verder dan alleen het aannemen van nieuwe mensen. BMN kijkt bewust naar de balans tussen binnen- en buitendienst en zorgt voor de juiste leidinggevende structuur daaromheen. Deze aanpak moet ervoor zorgen dat elke vestiging optimaal kan functioneren.
"We zijn tótáál gefocust op het beter maken van ons bedrijf en zijn daar iedere dag mee bezig," aldus Dockheer. Het bouwen aan powerteams is dus geen eenmalige actie, maar een continu proces dat in alle vestigingen wordt uitgevoerd.
Dit is een fragment uit een MIXpro-interview met Jan Willem Dockheer, directeur van BMN.
We maken onze artikelen met veel aandacht. Zie je toch ergens iets dat niet klopt? Meld het dan via redactie@mixpress.nl
Er zijn nog geen reacties.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.


Hoogstraat 110
Postbus 11
5258 ZG Berlicum
Telefoon: +31 (0) 73 503 43 47
E-mail: redactie@mixpress.nl