Renovatie Hibin Conjunctuurmeting

Handel haalt steeds meer omzet uit renovatie

Renovatie en onderhoud winnen terrein als omzet-aandeel, ten opzichte van nieuwbouw. Zo blijkt uit Hibins conjunctuurmeting.

De verhouding nieuwbouw versus renovatie en onderhoud komt uit op 56/44 en blijft zich langzaam verschuiven richting renovatie. Dat blijkt uit de Hibin Conjunctuurmeting voorjaar 2026. De renovatiemarkt draait nog altijd redelijk goed en vormt mede de basis voor de verwachte omzetgroei in de tweede helft van 2026. Nieuwbouw blijft vooralsnog de grootste omzetcategorie, al wordt het verschil kleiner.

Wil je meer cijfers uit de Hibin Conjunctuurmeting voorjaar 2026? Check dan ook andere branche-cijfers over de omzetverdeling per bouwsegment, de omzetverwachting voor het komend halfjaar, de verwachting voor heel 2026 en de grootste bedreigingen voor de branche.

We maken onze artikelen met veel aandacht. Zie je toch ergens iets dat niet klopt? Meld het dan via redactie@mixpress.nl

Deel dit bericht

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Plaats een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

Word abonnee

  • Ontvang het vakblad MIXpro
  • Ontvang onze email-nieuwsbrief
  • Toegang tot alle MIXpro-content
  • Geef 3 collega's een login cadeau
  • Inclusief marktdata en details van groothandels
  • Reageren op artikelen
  • Een openbaar persoonlijk profiel
  • Je persoonlijke nieuwsoverzicht in MijnMIXpro
Word abonnee