Stiho heropende de vestiging in Den Haag. Moordrecht – ook herbouwd – en Nijmegen – volledig nieuw – gaan volgen.
Gisteren vierde Stiho de feestelijke opening van Stiho Den Haag. Klanten en leveranciers kwamen op bezoek voor productdemo's, foodtrucks en 'kraak de kluis'.
“We kijken terug op een geslaagde opening,” vertelt vestigingsmanager Arno Lorwa. “Met deze nieuwe vestiging van Stiho kunnen we nu ook de bouwprofessionals van Den Haag voorzien van meer bouwvermogen. Het is tijd voor het echte werk in Den Haag.”
Business Unit Manager John Faas vertelde MIXpro dat Stiho Moordrecht in oktober herbouwd opengaat en dat dan in december een compleet nieuwe vestiging opengaat in Nijmegen.Dat wordt dan de showcase van de nieuwe Stiho-propositie die Faas onlangs in MIXpro presenteerde. Dat de expansie van het nieuwe Stiho stap-voor-stap zou gaan, voorspelde Faas toen al.
*We gebruikten foto's van Dave Adriaanse bij dit bericht via de Linkedinpagina van Stiho.
Er zijn nog geen reacties.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.
Hoogstraat 110
Postbus 11
5258 ZG Berlicum
Telefoon: +31 (0) 73 503 43 47
E-mail: redactie@mixpress.nl