Er komt weer een DHZ Sessie. Als onderdeel van Focusplaza's Retail Convention dit keer.
Na drie jaar is het wer tijd voor een Nationale DHZ Sessie, het event van MIX waar doehetzelf-retail en toeleveranciers elkaar ontmoeten en kunnen luisteren naar toppers uit de sector.
DHZ Sessie voor 100 'doehetzelvers'
Dit keer organiseren we de DHZ Sessie samen met Focusplaza's Retail Convention. Die dag opent met een gezamenlijk keynote, daarna gaat het retailpubliek in deelsessie uiteen en is er plaats voor 100 'doehetzelvers' in de DHZ Sessie. Die duurt tot de lunch, waarna er een speed-date is met andere deelnemers, gevolgd door een interessant middagprogramma en – uiteraard – een goede netwerkborrel.
GfK, Praxis, Hornbach én Hubo
De DHZ Sessie bestaat uit:
- Deepdive in DIY Recap-cijfers door NiQ GfK
- Wouter Bransz van Retail24 over deze fusie van vier sterke Praxis-franchisenemers
- Evert de Goede en Maarten Post van Hornbach Nederland over hun positie en de markt als geheel
- 's Middags presenteren we Harrit Boonstra – kersvers als general manager van Hubo – met zijn kijk op de markt en misschien wel een preview van de aangescherpte formule-strategie.
Wil je meedoen? Meld je dan snel aan. Ten eerste profiteer je dan van het earlybird-tarief. En ten tweede zijn er maar 100 plekken.
Donderdag 24 september – Midden Nederland Hallen, Barneveld



