
Voor het tweede jaar op rij werd Hubo uitgeroepen tot beste bouwmarkt van het jaar.
Bij Hubo zijn ze blij met de titel. "Dat we deze titel opnieuw mogen ontvangen, voelt fantastisch", zegt Harrit Boonstra, General Manager van Hubo. "Voor de derde keer verkozen worden is een enorme eer. Het laat zien dat klanten onze manier van werken waarderen. Daar zijn we ontzettend dankbaar voor. Deze prijs is dan ook een groot compliment voor al onze ondernemers en medewerkers, die iedere dag klaarstaan om klanten verder te helpen."
De categoriewinnaars van de publieksprijzen 'ABN AMRO Beste Winkelketen van Nederland' 2026-2027 en 'ABN AMRO Webshop Awards the Netherlands' 2026-2027 zijn gebaseerd op bijna 200.000 consumenten-stemmen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst op het hoofdkantoor van hoofdsponsor ABN AMRO in Amsterdam werden alle categoriewinnaars bekendgemaakt en ontvingen zij hun awards. Ook werd de 'ABN AMRO Newcomer Retail Award' 2026-2027 toegekend.
Door bijna 300.000 stemmen te geven, hebben consumenten massaal laten weten hoe ze hun favoriete retailers beoordelen. Gemiddeld gezien (over alle categorieën) is opnieuw het aspect Klantvriendelijkheid het hoogste beoordeeld voor de winkelketens met een 4,27. Voor webshops is dit zowel het aspect Assortiment als Bezorging, welke ook met een 4,23 gemiddeld zijn beoordeeld.
Hubo werd dus beste bouwmarktketen en Gamma kreeg de titel voor beste bouwmarkt-webshop.
We maken onze artikelen met veel aandacht. Zie je toch ergens iets dat niet klopt? Meld het dan via redactie@mixpress.nl
Er zijn nog geen reacties.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.


Hoogstraat 110
Postbus 11
5258 ZG Berlicum
Telefoon: +31 (0) 73 503 43 47
E-mail: redactie@mixpress.nl