
De Global DIY Summit is een congres met zo'n 1.000 deelnemers uit de wereldwijde DHZ-retail en vindt dit jaar plaats in Nederland.
Het event vindt plaats in Amsterdam RAI en speelt zich af van 16 tot en met 18 juni.
Het thema is: Accelerating in a New Global Reality: Building Collective Awareness for a Fast-Changing World
De eerste dag vinden er storetours plaats langs opmerkelijke DHZ-winkels.
De tweede en derde dag is er een beursvloer vol presentaties van relevante leveranciers en diensten-aanbieders. En gelijktijdig speelt zich een programma van spraakmkende presentaties af. Met onder andere Joost de Beijer van Intergamma op het internationale podium. Check het programma van de Global DIY Summit.
Meer informatie kun je vinden op www.diysummit.org. En kaarten voor de Global DIY Summit koop je hier.

We maken onze artikelen met veel aandacht. Zie je toch ergens iets dat niet klopt? Meld het dan via redactie@mixpress.nl
Er zijn nog geen reacties.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.


Hoogstraat 110
Postbus 11
5258 ZG Berlicum
Telefoon: +31 (0) 73 503 43 47
E-mail: redactie@mixpress.nl